FAQ

1.Co je CarCaring a k čemu slouží?

CarCaring je webová aplikace, která sdružuje veškeré kontaktní informace všech autorizovaných prodejců aut, autobazarů, autorizovaných i neautorizovaných servisů, prodejců náhradních dílů a příslušenství, autovrakovišť, ručních mytích aut a detailingu, polepu a tónování autoskel apod. v České republice. Vše tak najdete na jednom místě

2. Má stránka nějaké funkce?

Ano má. Kromě veškerých kontaktních informací můžete využít našeho poptávkového formuláře, který vám pomůže s hledáním té nejlepší nabídky za vás. Jednoduše vyplňte vás požadavek do formuláře na stránce “Poptávka”. My jej co nejrychleji zpracujeme, předáme určeným prodejcům a poté si jen můžete vybrat tu nejlepší nabídku pro vás.

3. Čím se ještě zabýváte?

Dokážeme vám poradit s nákupem i prodejem vozu, jak nejlépe vybírat, na co si dát pozor. Jak určit cenu při prodeji a zároveň jakou hodnotu bude mít vás automobil za několik let. Dokážeme také pomoci s financováním vozidel nebo zajištění pojištění. Jednoduše se vším co vás napadne vám dokážeme poradit. Nebojte se na nás obrátit.

4. Přál bych si být inzerován na vašich stránkách. Mohu se registrovat jako partner?

Samozřejmě. Stačí kliknout na tlačítko registrace a odeslat formulář. My vás budeme do 24 hodin kontaktovat pro doplnění informací. Zároveň si můžete vybrat z tarifu inzerce, který obsahuje pro vás jisté výhody. Jaké to jsou se dočtete v ceníku.